Już czytam 9 lat! – Ogłoszenie wyników

 Już czytam 9 lat! – Ogłoszenie wyników

W kwietniu biblioteka szkolna zaprosiła drugoklasistów w literacką podróż. Uczniowie klasy 2a i 2b wzięli udział w Szkolnym Konkursie Czytelniczym pod nazwą „Już czytam 9 lat!”  Aby dzieci mogły przejść przez magiczne drzwi do świata przedstawionego w utworach Agnieszki Stelmaszyk potrzebowali cennej, choć początkowo niełatwej umiejętności, jaką jest umiejętność czytania.  Dzięki niej mogli poznać niezwykłych bohaterów i ich przygody.
Oto wyniki konkursu.

Test wiedzy:

1. miejsce Małgorzata Nocuń 2a i Julian Gąsienica –Mracielnik 2a
2. miejsce Zofia Frańczak 2a, Stefania Ćwikła 2a, Pola Przepiórkowska 2a
3. miejsce Wojciech Ziarko 2a, Jakub Hamala 2a, Franciszek Matanyj 2a, Aleksander Kozioł 2a,
Magdalena Grabowska 2a, Michał Sordyl 2b, Gaweł Murzyn 2b, Patrycja Kułach 2b, Antoni Ptak 2b.

Praca plastyczna:

Nagroda: Małgorzata Nocuń 2a, Pola Przepiórkowska 2a, Hanna Maczańska 2a, Zofia Dziedziniewicz 2a, Magdalena Grabowska 2a, Julian Gąsienica- Mracielnik 2a, Natasza Jesionowska 2b, Michał Sordyl 2b, Julia Sienkiel 2b, Stanisław Kurkowiak 2b, Erika Petrenko 2b, Zofia Bafia 2b.

Dziękuję wszystkim uczestnikom za udział w konkursie czytelniczym a zwycięzcom gratuluję osiągniętych sukcesów!

Tekst: Joanna Bąk