Mam Talent! 2024

20 maja 2024 roku odbyła się w naszej szkole kolejna edycja konkursu MAM TALENT.
Organizatorami konkursu były opiekunki Małego Samorządu Uczniowskiego Elżbieta Bobowska i Katarzyna Marusarz oraz Regina Krawczyk – wychowawczyni świetlicy.
22 utalentowanych uczestników z klas 1-3 zaprezentowało swoje zdolności  w kategoriach : śpiew, taniec akrobatyczny i baletowy oraz gra na instrumencie.
Było to spotkanie z dziećmi pełnymi pasji i twórczego zapału.
Uczestnicy konkursu zabrali nas w podróż pełną radości, energii  i twórczej ekspresji. Ich występy poprzedzone były wieloma godzinami ćwiczeń.
Jury w składzie: pani dyrektor Marzena Polańska,  pani Joanna Bąk, pani Monika Kozieł - Górecka oraz przewodnicząca małego Samorządu Uczniowskiego Maja Galica przyznało
nagrody i wyróżnienia następującym osobom:

Nagroda dyrektora:
Maks Bubeła z klasy 3b
I miejsce:
Jaś Bukowski z klasy 3a
Gosia Nocuń z klasy 2a
II miejsce:
Milena Szlamczyk z klasy 2a
Magda Zubek z klasy 3a
Zosia Bafia i Patrycja Kułach z klasy 2b
III miejsce:
Kasia Mendel z klasy 1b
Franek Matanyj z klasy 2a
Zespół „Owocowe Trio” w składzie Emilka Balicka, Gabrysia Grzybek i Zosia Rozwadowska z klasy 3a
Wyróżnienie: Marysia Zięba i Laura Jędraczka z klasy 1a
Julka Sienkiel i Hania Filipczak z klasy 2b
Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich rodzicom za włożony wysiłek w przygotowanie występów i pięknych strojów.
Dzięki wam  uczniowie klas 1-3oraz nauczyciele spędzili mile czas  podziwiając występy dzieci, ich zaangażowanie i uśmiech na twarzach.
Podziękowania kierujemy także do Rady Rodziców, która ufundowała nagrody.
Konkurs poprowadzili uczniowie  z klasy siódmej: Wiktoria Tatar i Michał Liberski. Dziękujemy!

Tekst: Elżbieta Bobowska