Zakończenie roku szkolnego 2024

Szanowni Państwo!

Informuję, że 21 czerwca kończymy bieżący rok szkolny.
Harmonogram dla poszczególnych zespołów klasowych jest następujący:
8:00 – msza święta dla chętnych
8:45 – zakończenie roku i rozdanie świadectw dla uczniów klas pierwszych, drugich i trzecich w swoich salach lekcyjnych z wychowawcami, a także przedstawienie przez dyrektora szkoły rodzicom i uczniom klas trzecich nowych wychowawców;
9:00 – zakończenie roku i rozdanie świadectw z wyróżnieniem uczniom klas czwartych, piątych
i szóstych w sali gimnastycznej, po którym nastąpią spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych;
10:00 – zakończenie roku dla klas siódmych i klasy ósmej w sali gimnastycznej – pożegnanie ósmoklasistów przez uczniów klasy siódmej, rozdanie świadectw z wyróżnieniem, po czym nastąpią spotkania z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Dziękując całej społeczności szkolnej za mijający rok, życzę wspaniałych i bezpiecznych wakacji.
Aleksandra Łakomik